Bačovský František - stálý jáhen bydlící ve Křetíně

tel.: 603275762

email: frantisek.bc@centrum.cz

 

Brtník Jiří - farář farnosti Letovice a admministrátor farnosti Rozhraní

tel.: 736651367

emiali: letovice@dieceze.cz

Cvingráf Michal - farář farnosti Lysice a Bedřichov u Lysic

tel.: 732690783

email: lysice@dieceze.cz

 

Fučík Zdeněk - farář farnosti Protivanov a administrátor farnosti Vysočany u Blanska

tel.: 723246237

email: protivanov@dieceze.cz

Hodovský Jan - farář farnosti Cetkovice a administátor farnosti Vísky u Letovic

tel.: 733741416

email: cetkovice@dieceze.cz

 

Janků Stanislav - stálý jáhen bydlící v Boskovicích

tel.: 721609662

email: staja01@c-box.cz

 

 

Klusáček Martin - stálý jáhen bydlící v Boskovicích

tel.:777 629 348

email: martin.klusacek@seznam.cz

Košulič Petr - farář farnosti Kunštát na Moravě a administrátor farnosti Sebranice u Boskovic,

pověřený péčí o mládež v děkanství boskovickém

tel.: 604538482

email: kunstat@dieceze.cz

Koutník Pavel - farář farnosti Benešov u Boskovic a administrátor farnosti Žďárná,

pověřený duchovní péčí v Oblastní charitě Blansko

tel.: 737108444

emial: benesov@dieceze.cz  

Lepka Marek - stálý jáhen bydlící v Kunštátu na Moravě

tel.:736529266

email: lepka@dieceze.cz

Parajka Miroslav - farní vikář farnosti Boskovice

tel.: 603478263

email: m-p-@seznam.cz

Pejř Josef - administrátor farnosti Horní Štěpánov

tel.: 731402141

email: hornistepanov@dieceze.cz

Polenda Michal - farář farnosti Křetín a administrátor farnosti Bohuňov a Sulíkov

tel.: 736529286

email: kretin@dieceze.cz

Sedlák Alois - výpomocný duchovní farnosti Letovice,

pověřený duchovní péčí o nemocnici v Letovicích a domov pro seniory v Boskovicích

tel.: 602767379

email: asedlak@mtw.cz

Sommer Vladimír - výpomocný duchovní děkanství boskovického

tel.: 722696774

Šíma Tomáš - administrátor farnosti Olešnice na Moravě, Rovečné a Černovice u Boskovic

tel.: 732701350

email: olesnice@dieceze.cz

Šudoma Miroslav - farář farnosti Boskovice a administrátor farnosti Svitávka a Knínice u Boskovic

děkan děkanství Boskovického

tel.: 608755273

email: boskovice@dieceze.cz

Vítejte na stránkách děkanství boskovického.